Föremål som liknar färglitografi Gunnar Larsson
7331 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 7 november 2022
7537 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 november 2018
8289 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 mars 2018
8371 Färglitografi
Gunnar Larsson, onumrerad, bladets mått: 40x49
Såld: 400 kr
Såldes den 15 februari 2016
8444 Färglitografi
Gunnar Larsson, 8/250, motivet: 37 x 49, Landskap
Såld: 150 kr
Såldes den 14 december 2015
2168 Färglitografi
Gunnar Larsson, 100/300, motivet: 28x39
Såld: 150 kr
Såldes den 16 februari 2015